Zajímavé odkazy

Zajímavé odkazy

Nejen rodiče jsou často zmateni z velkého množství různých rad v oblasti zdravého životního stylu  a „odborníků“ zaměřených od výživy až po sport, které se ve webovém prostředí množí jak houby po dešti. Rádi bychom Vám předali několik ověřených typů, na které se můžete s důvěrou obrátit při nastavení zdravého životního stylu těch nejvýznamněších v  životě – našich dětí.

sdpo-logo-paticka


Publikace o kojenecké výživě

S dětmi proti obezitě

Kniha srozumitelně nabízí postupy, které je možné využít v nastavení a nápravě  životního stylu dětí od nejútlejšího věku.

aaaaa

Výživa kojenců

Rozhodnutí kojit své dítě je volbou nejvhodnější výživy pro novorozence a malé kojence do konce 6. měsíce věku.

aaaaa

Zdravý start

Odborná publikace určená k nastavení zdravé výživy  od zavádění nemléčných příkrmů do konce batolecího věku.

aaaaa


Zajímavé webové odkazy

Mediální bazar

Na webové stránce naleznete prověřené publicistické články, které se zabývají příčinami, výskytem a prevencí dětské nadváhy a obezity. Neváhejte připojit svůj názor.

aaaaa

Pozitivní reklama

Na webové stránce naleznete mediální odkazy na pozitivní reklamu v prevenci nadváhy a obezity. Neváhejte připojit svůj názor nebo připojit odkaz, který se prevenci věnuje.

aaaaa

Negativní reklama

Na webové stránce naleznete odkazy na hitparádu aktuálních negativních reklam na našem mediálním trhu, které podporují rozvoj nadváhy. Neváhejte připojit svůj názor.

aaaaa


Připojte se s námi na Facebook

Novinky, aktuality z médií, zprávy ze světa týkající se nadváhy a obezity dětí najdete na našem Facebooku. Připojte se


Chcete získat ještě více informací?

Máte-li další otázky týkající se prevence a léčby nadváhy v kojeneckém věku souvisejících rizik a příčin vzniku, v naší poradně Vám je rádi zodpovíme.

Zeptejte se nás